Turck NI40U-CP40-VP4X2 Indukcyjny blok czujnika bliskości
Szczegóły produktu:
Producent: Turck
Produkt nr. :NI40U-CP40-VP4X2
https://www.achievers-automation.comWięcej produktów
Opis:
Szczegóły:
| Zakres wykrywania | 40 mm |
| Styl ciała | Blokada |
| Typ wyjścia cyfrowego przełącznika | PNP |
| Funkcja wyjściowa | NO+NC |
| Rodzaj połączenia | Terminal śruby |
| Napięcie zasilania | 10 → 65 V DC |
| Ocena IP | IP67 |
| Długość | 40 mm |
| Rodzaj montażu | Nie-Flush |
| Szerokość | 114 mm |
| Materiały mieszkaniowe | Plastikowe |
| Maksymalne napięcie prądu stałego | 65 V |