MEAN WELL RSP-2400-24 wysokowydajny, zamknięty zasilacz impulsowy
Orzecznictwo
Chiny Achievers Automation Limited Certyfikaty
—— Pan Ari Wibowo - Kierownik ds. Zaopatrzenia
—— Pan Ahmed Raza - Dyrektor ds. Operacyjnych
—— Pan Khalid, dyrektor projektu.
Im Online Czat teraz
Duży Obraz :  MEAN WELL RSP-2400-24 wysokowydajny, zamknięty zasilacz impulsowy
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: MEAN WELL
Orzecznictwo: ATEX
Numer modelu: RSP-2400-24
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: karton
Zasady płatności: T/T, Alipay, PayPal
Możliwość Supply: 100pcs miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Strategia wygładzania: Filtr dolnoprzepustowy i shurve Napięcie wejściowe: 24 V DC
Aplikacja: Elektrownie chemiczne i elektrowni Pomiar długości: 50...7620 mm
Tryb przełączania: Światło/ciemne przełączanie System operacyjny: Windows osadzony standard 7
Wersja: Szybki kontakt Rzeczywista wartość: Cena do negocjacji
Podkreślić:
Zasilacz MEAN WELL RSP-2400-24
zasilacz impulsowy zamknięty 2400W
Zasilacz kompatybilny z PLC Beckhoff
Szczegóły produktu:
Producent: MEAN WELL
Nr produktu: RSP-2400-24
https://www.achievers-automation.com      Więcej produktów
Opis:
RSP-2400-24 od MEAN WELL (Meanwell) to wysokowydajny, zamknięty zasilacz impulsowy przeznaczony do zastosowań przemysłowych wymagających niezawodnego, dużej mocy wyjściowej DC. Dostarczając 2400W maksymalnej mocy przy 24V DC i prądzie wyjściowym 100A, to jednowyjściowe urządzenie łączy w sobie efektywność energetyczną (do 91%), korekcję współczynnika mocy (PFC) i solidne funkcje ochronne, aby doskonale sprawdzać się w trudnych warunkach przemysłowych. Jego kompaktowa, niskoprofilowa konstrukcja 1U, elastyczne funkcje sterowania i globalne certyfikaty bezpieczeństwa sprawiają, że jest to zaufane rozwiązanie dla automatyzacji fabryk, sprzętu testowego i wysokowydajnych systemów przemysłowych.Szczegóły:
Ogólne
Typ produktu Zamknięty zasilacz impulsowy Seria
RSP-2400 Konfiguracja wyjścia
Pojedyncze wyjście Gwarancja
3 lata Wejście
Zakres napięcia wejściowego AC 180 – 264 VAC Zakres napięcia wejściowego DC
254 – 370 VDC Zabezpieczenie wejścia
Aktywne ograniczenie prądu udarowego Wyjście
Znamionowe napięcie wyjściowe 24 VDC Maksymalny prąd wyjściowy
100 A Maksymalna moc wyjściowa
2400 W Zakres regulacji napięcia
20 – 110% znamionowego napięcia wyjściowego Sprawność
Do 91% Wydajność i kontrola
Współczynnik mocy (PF) > 0.95 (z aktywnym PFC) Udostępnianie prądu
Obsługuje do 3 jednostek Funkcje sterowania
Zdalne włączanie/wyłączanie, zdalne wykrywanie Wyjście pomocnicze
12V DC / 0.1A (do zdalnego sterowania) Sygnały alarmowe
Styk przekaźnika i sygnał TTL Ochrona
Metoda chłodzenia Wbudowany wentylator DC z regulacją prędkości Wymiary (dł. x szer. x wys.)
278 mm x 177,8 mm x 63,5 mm Waga netto
Około 3,3 kg Montaż
Zamknięta obudowa (1U niskoprofilowa) Środowiskowe
Zakres temperatur pracy -30 °C do +70 °C Certyfikaty
Normy bezpieczeństwa UL 60950-1, TÜV EN 60950-1 Normy EMC
EN 55022 Klasa B, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-4 Series Marka
MEAN WELL RSP-2400-24 wysokowydajny, zamknięty zasilacz impulsowy 0
MEAN WELL RSP-2400-24 wysokowydajny, zamknięty zasilacz impulsowy 1
"MEAN WELL" wywodzi się z jego angielskiego słownika
MEAN WELL RSP-2400-24 wysokowydajny, zamknięty zasilacz impulsowy 2
Achievers Automation
MEAN WELL RSP-2400-24 wysokowydajny, zamknięty zasilacz impulsowy 3
MEAN WELL RSP-2400-24 wysokowydajny, zamknięty zasilacz impulsowy 4
Produkcja
Produkty
Bently Nevada
System monitorowania wibracji 3500
3300 Sondy zbliżeniowe, czujniki i systemy przetworników
ALLEN BRADLEY
Produkty do sterowania przemysłowego
Pepperl-Fuchs
Czujniki przemysłowe i bariery izolowane
MTL Instruments
Bariera izolowana
Endress+Hauser
Przepływ, poziom, instrument do analizy cieczy
YOKOGAWA
DCS i instrumenty polowe i analizatory procesów
TE
Produkty dynamiczne
Georg Fischer
System rurociągów
SMC
sterowanie, procesy i produkty przemysłowe
SICK
Czujnik laserowy
FESTO
Produkt automatyki pneumatycznej i elektrycznej
Rosemount
Produkty analityczne
ASCO
Zawory elektromagnetyczne
IFM
Czujniki i kontrolery
SCHMERSAL
Wyłączniki bezpieczeństwa i systemy bezpieczeństwa
ABB
Pozycjoner zaworu V18345
SIEMENS
Moduły PLC i nadajniki
FISHER
Kontroler poziomu cyfrowego DLC3100
TELEDYNE
Czujnik tlenu i ogniwo paliwowe
DETCON
Produkty do wykrywania gazu
HONEYWELL
Przełączniki i nadajniki
VEGA
Produkty do pomiaru poziomu
AUMA
Siłowniki elektryczne i skrzynie biegów
YASKAWA
Przemysłowe napędy AC
BECKHOFF
Kontrolery i moduły I/O
BALLUFF
Czujniki położenia liniowego
B&R
Moduł PLC
Phoenix Contact
Obudowa
Harting
Złącze Han
FAQ Achievers
P: Czy produkty są oryginalnymi jednostkami OEM?
P: Jak zorganizujecie wysyłkę?
P: Jaka jest gwarancja na towary?
O: Roczna gwarancja.
P: Jakie są najlepiej sprzedające się produkty?
Ratings & Review
Overall Rating
5.0
Based on 50 reviews for this supplier
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratings
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 stars
0%