Cylinder profilowy standardu ISO Festo DSBC-50-50-PPVA-N3
Orzecznictwo
Chiny Achievers Automation Limited Certyfikaty
—— Pan Ari Wibowo - Kierownik ds. Zaopatrzenia
—— Pan Ahmed Raza - Dyrektor ds. Operacyjnych
—— Pan Khalid, dyrektor projektu.
Im Online Czat teraz
Duży Obraz :  Cylinder profilowy standardu ISO Festo DSBC-50-50-PPVA-N3
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Festo
Numer modelu: DSBC-50-50-PPVA-N3
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Czas dostawy: w magazynie
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100pc
Szczegółowy opis produktu
Typ: Siłownik pneumatyczny Zasada działania: Pojedyncze lub podwójne aktorstwo
C Wartość: 40,49 l/sbar Materiał uszczelniający: NBR
Rodzaj drutu: Włókno polimerowe Typ amortyzacji: Nastawny
Poziom ochrony: IP54
Podkreślić:
Cylinder profilowy standardu ISO Festo
Cylinder Festo DSBC-50-50-PPVA-N3
Festo cylinder pneumatyczny z gwarancją
Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 butelka o standardowym profilu ISO zaprojektowana
Opis:
Producent: Festo
Produkt nr. :DSBC-50-50-PPVA-N3
https://www.achievers-automation.comWięcej produktów
Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 to precyzyjnie zaprojektowany cylinder o standardowym profilu ISO zaprojektowany do niezawodnego ruchu liniowego w automatyce przemysłowej.posiada średnicę tłoka 50 mm i układ drogowy 50 mm, zapewniający silną siłę wyjściową do zaciskania, pozycjonowania i obsługi lekkich materiałów. Zgodny ze standardami ISO 15552 (ISO 6431, VDMA 24562)ten cylinder podwójnie działający jest wyposażony w regulowalne amortyzatory pneumatyczne na obu końcach w celu zminimalizowania uderzenia w pozycję końcową i hałasu roboczegoJego wytrzymała konstrukcja, czujnik-przygotowana konstrukcja i wszechstronne opcje montażu zapewniają bezproblemową integrację z różnymi systemami przemysłowymi, od linii montażowych samochodów po maszyny do pakowania.
Szczegóły:
Marka i model Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 (kod zamówienia: 3431378; alternatywne odniesienie: 1366950)
Rodzaj Pozycja ISO Standard Profile Cylinder, Double-Acting, Single Piston Rod
Główne wymiary - Średnica tłoka: 50 mm
- Długość ruchu: 50 mm
- Długość podkładki: 22 mm
Parametry działania - Zakres ciśnienia roboczego: 0,4 bar (0,04 MPa) do 12 bar (1,2 MPa)
- Środek pracy: Ciśnione powietrze (ISO 8573-1:2010 klasa 7:4:4)
- Pozycja montażu: opcjonalna (w dowolnej orientacji)
Dane dotyczące siły i ruchu - Siła teoretyczna (przewód, 6 barów): 1178 N
- Masa ruchoma (0 mm Uderzenie): 365 g
- Dodatkowa masa ruchomą na 10 mm uderzenia: 25 g
Dane mechaniczne - Całkowita masa produktu: 1,48 kg (1480 g)
- Waga podstawowa (0 mm: 1190 g)
- Węzeł pręta tłokowego: M16 x 1,5 (mężczyzna)
- Materiał obudowy: stop aluminium wysokiej jakości (anodowany)
Połączenia i montaż - Połączenie pneumatyczne: G 1/4
- Kompatybilność montażu: Pracuje z pełną gamą akcesoriów montażowych Festo (przez żółtą nicię)
Wydajność i ochrona - odporność na korozję: nadaje się do umiarkowanych warunków przemysłowych
- Energia uderzenia (pozycje końcowe): zoptymalizowana do zastosowań o średnim obciążeniu
Certyfikacje i normy - Zgodność: ISO 15552, ISO 6431, VDMA 24562, RoHS
- Kraj pochodzenia: Niemcy
Wykrywanie pozycji - Kompatybilność czujników: przełączniki bliskości
- Montowanie czujników: zintegrowany gniazdo na jednej stronie profilu
Cylinder profilowy standardu ISO Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 0
Cylinder profilowy standardu ISO Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 1
Marka
Cylinder profilowy standardu ISO Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 2
Cylinder profilowy standardu ISO Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 3
 Cylinder profilowy standardu ISO Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 4
- Endress+Hauser Instruments-ALLEN BRADLEY- Yokogawa Instruments- MTL Instruments-P+F Instrumenty
Poniżej znajdują się TOP BRANDY, z którymi współpracujemy w ciągu ostatnich 12 lat:
Wytwarzanie
Produkty
Bently Nevada
3500 System monitorowania wibracji
3300 Systemy sond zbliżeniowych, czujników i przetworników
/ - Allen Bradley.
Produkty kontroli przemysłowej
Owoce z gatunków:
Czujniki przemysłowe i bariera izolowana
Instrumenty MTL
Izolowana bariera
Endress+Hauser
Instrument analizy przepływu, poziomu i płynu
YOKOGAWA
DCS i instrumenty polowe i analizatory procesów
TE
Produkty dynamiczne
Georg Fischer
System rurociągowy
SMC
Kontrole, procesy i produkty przemysłowe
BARDZO chory
Czujnik laserowy
FESTO
Produkt automatyki pneumatycznej i elektrycznej
Rosemount
Produkty analityczne
ASCO
Wyroby elektryczne
MFW
Czujniki i sterowniki
SCHMERSAL
Przełączniki bezpieczeństwa i systemy bezpieczeństwa
ABB
V18345 Pozycjonator zaworów
SIEMENS
Moduły PLC i nadajnik
RZYBAC
DLC3100 cyfrowy sterownik poziomu
TELEDYNE
Czujnik tlenu i ogniwo paliwowe
DETCON
Produkty wykrywające gazy
HONEYWELL
Przełączniki i nadajniki
VEGA
Produkty do pomiaru poziomu
AUMA
Elektryczne siłowniki i skrzynki biegów
YASKAWA
Przemysłowe napędy AC
BECKHOFF
Kontrolery i moduły I/O
BALLUFF
Czujniki pozycji liniowej
B&R
Moduł PLC
Kontakt z Phoenix
Mieszkania
Harting
Złącze Han
Często zadawane pytania
P: Czy produkty są oryginalnymi jednostkami OEM?
P: Jak zorganizujecie przesyłkę?
A: Możemy zorganizować wysyłkę na podstawie Twojej prośby.
P:Jaka jest gwarancja na towary?
A: Rok gwarancji.
Cylinder profilowy standardu ISO Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 5
Ratings & Review
Overall Rating
5.0
Based on 50 reviews for this supplier
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratings
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 stars
0%